Kalendář výstav v roce 2023

Výstava drobného zvířectva (králíků, holubů a drůbeže) v Uničově. Výstava se uskuteční 30.4. - 1.5. 2023.

Tradiční jarní výstava drobného zvířectva s bohatou tombolou 21. – 23. dubna 2023 v areálu chovatelů ZO ČSCH Rovné pod Řípem.

ZO ČSCH Cítov pořádá ve dnech 8. - 9. 4. 2023 tradiční Velikonoční výstavu králíků, drůbeže a holubů, s ukázkovými expozicemi exotického ptactva a selského dvora ve svém chovatelském areálu v Cítově 421.

Mistrovství České republiky v králičím hopu je nejprestižnější událost sezony. Nejlepší králíci a vodiči z celé ČR se utkají v sobotu 11. března v Hlinsku ve 4 disciplínách - v rovinné dráze, parkuru, skoku vysokém a dalekém.

Zveme vás k obeslání i navštívení místní výstavy v Plzni K+D+H spojenou s akcemi pro děti. Prijďte si doplnit stav zvířat a třeba i Vánoční dárky z minijarmarku.

Srdečně zveme na tradiční místní výstavu spojenou se speciální výstavou Klubu chovatelů Meklenburských strakáčů. Součástí výstavy bude expozice bojových plemen drůbeže. Občerstvení a bohatá tombola zajištěna.

Srdečně vás zveme na tradiční chovatelskou výstavu. Součástí výstavy je okresní výstava drůběže.
Výstava nabízí návštěvníků velmi bohatý doprovodný program.

ZO ČSCH Výrov se sídlem Nové Město nad Metují ve spolupráci se ZO ČSCH Náchod Vás srdečně zve na Okresní soutěžní výstavu s mezinárodní účastí chovatelů z Německa.