Kalendář výstav v roce 2020

 

pořádá při svatojakubské pouti 25. - 26. července 2020 tradiční místní výstavu drobného zvířectva.

se i s ohledem na aktuální opatření rozhodla, že uspořádá 4. až 5. 7. výstavu drobného zvířectva. Bližší informace a přihlášky na e-mailu nebo na tel. 725 424 942

Chovatelé drobných zvířat se mohou těšit na jednu z prvních výstav po letošním korona-jaru. Výstava v Suchohrdlech u Miroslavi (okr. Znojmo) se koná již tento víkend a k vidění bude značný počet zvířat.

pořádá ve svém chovatelském areálu v sobotu 11.4. a v neděli 12.4. v 8-16 hod. tradiční velikonoční výstavu králíků, holubů a drůbeže s expozicí okrasného ptactva a ukázkou králičího hopu.

pořádá ve dnech 11. - 12.4. tradiční Velikonoční výstavu králíků, drůbeže a holubů, s ukázkovými expozicemi exotického ptactva, teraristiky a selského dvora ve svém chovatelském areálu. Zveme chovatelskou i nechovatelskou veřejnost k návštěvě a obeslání výstavy. Připraveno bude bohaté občerstvení, pro děti tombola. Zároveň probíhá výkup kůží v ceně...

pořádá dne 21. března tradiční jarní posuzovanou výstavu králíků, holubů, drůbeže s expozicí holubů. Otevřeno v 8-16 hod. Přihlášky zasílejte do 8. března.

pořádá v sobotu dne 21. března již XVII. jarní prodejní výstavu. Možnost zakoupení chovného materiálu. Příjem a posuzování bude v pátek a otevřeno v sobotu 8-15 hod. Přihlášky a veškeré informace možno poslat na jednatele.

pořádá ve dnech 20.-21. března jarní prodejní výstavu králíků, drůbeže a holubů. Chovatelský areál na Podrači bude otevřen v pátek 16-18 hod, v sobotu 8-12 hod. Přihlášky zasílejte do 13. března.

pořádá v sobotu 14. března v 8-14 hod prodejní jarní výstavu králíků, holubů a exotického ptactva s možností nákupu krmných směsí a kuřic před snáškou. Občerstvení zajištěno, srdečně zvou pořadatelé.

pořádá 7. 3. ve svém chovatelském areálu místní výstavu králíků, holubů a drůbeže s expozicí okrasného ptactva. Součástí výstavy je prodej chovatelských potřeb a krmiv. Je zajištěno občerstvení a posezení při vepřových hodech. Přihlášku posílejte do 20.2.

si Vás dovoluje pozvat na prodejní výstavu králíků, která se bude konat dne 7. 3. v areálu chovatelů. Výstava bude otevřena v 8-15 hod. Uzávěrka přihlášek je 28. února.