Kalendář výstav v roce 2021

ZO Držovice u Prostějova hodlá uspořádat v náhradním termínu výstavu drobného zvířectva K-D-H ve dnech 26. - 27.6.2021 na hřišti v Držovicích.

všechny srdečně zve k návštěvě již 26. ročníku Slovácké výstavy 1,0 králíků, obohacené o místní výstavy králíků, holubů, drůbeže a ukázkovou expozici okrasného ptactva.

pořádá ve dnech 19.-20.9.2020 oblastní výstavu králíků, drůbeže a holubů nazvanou Třešťský jednorožec Tak je nazvaný i putovní pohár pro celkového vítěze výstavy.

pořádá ve dnech 22.-23.8 okresní soutěžní výstavu mladých králíků. Součástí výstavy bude i výstava holubů, drůbeže a okrasného ptactva a doprovodná expozice terarijních zvířat.

pořádá 16. okresní výstavu mladých králíků a místní výstavu králíků, drůbeže, holubů, okrasného ptactva a morčat s mezinárodní účastí v sobotu dne 22. srpna v Žitenicích na výstavišti "U Tří lip".

pořádá při svatojakubské pouti 25. - 26. července 2020 tradiční místní výstavu drobného zvířectva.

se i s ohledem na aktuální opatření rozhodla, že uspořádá 4. až 5. 7. výstavu drobného zvířectva. Bližší informace a přihlášky na e-mailu nebo na tel. 725 424 942

Chovatelé drobných zvířat se mohou těšit na jednu z prvních výstav po letošním korona-jaru. Výstava v Suchohrdlech u Miroslavi (okr. Znojmo) se koná již tento víkend a k vidění bude značný počet zvířat.

pořádá ve svém chovatelském areálu v sobotu 11.4. a v neděli 12.4. v 8-16 hod. tradiční velikonoční výstavu králíků, holubů a drůbeže s expozicí okrasného ptactva a ukázkou králičího hopu.

pořádá ve dnech 11. - 12.4. tradiční Velikonoční výstavu králíků, drůbeže a holubů, s ukázkovými expozicemi exotického ptactva, teraristiky a selského dvora ve svém chovatelském areálu. Zveme chovatelskou i nechovatelskou veřejnost k návštěvě a obeslání výstavy. Připraveno bude bohaté občerstvení, pro děti tombola. Zároveň probíhá výkup kůží v ceně...

pořádá dne 21. března tradiční jarní posuzovanou výstavu králíků, holubů, drůbeže s expozicí holubů. Otevřeno v 8-16 hod. Přihlášky zasílejte do 8. března.

pořádá v sobotu dne 21. března již XVII. jarní prodejní výstavu. Možnost zakoupení chovného materiálu. Příjem a posuzování bude v pátek a otevřeno v sobotu 8-15 hod. Přihlášky a veškeré informace možno poslat na jednatele.