Reportáže z výstav

V této části portálu Králíkář.cz máte možnost číst reportáže našich přátel chovatelů z výstav, které nám zaslali naši přispěvatelé.

Pokud i vy chcete napsat ostatním chovatelům své reportáže z výstav, zašlete je na e-mail info@kralikar.cz. Co nejdříve po odeslání vašich reportáží je zveřejníme. 


Tento víkend ve Strakonicích proběhla výstava králíků, leč místní chovatelé si příliš dobré jméno neudělali. spíše naopak! Musím se podělit o svou dnešní zkušenost.

Letos se již po sedmnácté proměnil chovatelský areál v Horšovském Týně (okres Domažlice) v přehlídku králíků. Tato akce se koná tradičně první neděli v roce. Při stolním bodování mají chovatelé možnost nechat ocenit králíky, kteří z nějakého důvodu na výstavě nebyli nebo byli oceněni pouze predikátem (výrok mládě ...). Chovatelé mohou...

Letošní Celostátní výstava mladých králíků se konala o víkendu 14.-15. září na výstavišti v Přerově. V minulých letech nebyla velká možnost vidět zemplínského králka na Celostátní výstavě v ČR. Proto hlavním cílem bylo přihlásit na tuto výstavu větší počet chovných zvířat, aby se toto plemeno rozšířilo do povědomí chovatelů v ČR a mohlo se dále...