Katalog výstavišť České republiky

 

O projektu...

Abychom vám usnadnili práci s vyhledáváním cesty na novou výstavu, na kterou se zrovna chystáte, připravili jsme pro vás seznam výstavišť nacházejících se v České republice. Tento projekt vám jistě ušetří spoustu času, stresu a pohonných hmot při cestě do chovatelských areálů.

Jak katalog využít?

Před cestou na výstavu máte několik možností, jak náš katalog využít. Tou nejjednodušší je přepsání GPS souřadnicí do vaší navigace a zvolení trasy, kterou preferujete, přímo v navigaci. Druhou možností je rozkliknutí mapy daného výstaviště, po kterém se zobrazí google mapy s vyznačenou polohou výstaviště. V tomto momentě stačí v levém horním rohu zadat místo, odkud budete vyjíždět a google mapy vám navrhnou vhodné trasy. Vyberte si nejvhodnější a vytiskněte.

Nenalezli jste v katalogu místo, které jste hledali?

Vzhledem k tomu, že katalog není ani z daleka kompletní, pomocte nám i vy a zašlete nám GPS souřadnice, popř. odkaz na google mapy s výstavištěm, které jste navštívili a které dosud v našem seznamu chybí. Ostatní králíkáři vaši pomoc jistě ocení! Své odkazy zasílejte na info@kralikar.cz. Děkujeme!