ZO ČSCH Výrov

10.09.2022

ZO ČSCH Výrov se sídlem Nové Město nad Metují ve spolupráci se ZO ČSCH Náchod Vás srdečně zve na Okresní soutěžní výstavu s mezinárodní účastí chovatelů z Německa. 

Soutěží se v odbornostech králíků, holubů, drůbeže s expozicí exotického ptactva. Odbornost králíků budou hodnotit posuzovatelé z Německa (Anke Voigt a Mario Illing) a z ČR ( Dana Caithamlová a Ing. Aleš Studničný) systémem ABCD,

Drůbež posoudí ( Milan Hradec ml., Tomáš Moravec) holubi ( Jiří Sčebel).

Výstava se uskuteční ve dnech 10. - 11. září 2022 v areálu ZO ČSCH Náchod ulice "Za Cihelnou". Otevřeno sobota 8 - 17,30 hodin, neděle 8 - 12 hodin.

Pro děti připravena jízda na koni a pro všechny návštěvníky bohatá tombola, kde hlavní cenou je 30kg živé sele. Bude připraven stánkový prodej chovatelských a zahradnických potřeb. Po celou dobu výstavy zajištěno chutné občerstvení z grilu a udírny, žízeň můžete spláchnout pivem a děti točenou limonádou z místního pivovaru Primátor.

Němečtí chovatelé přivezou velké množství vodní drůbeže ale i hrabavé, různá plemena králíků, které nabídnou k prodeji. Možnost nákupu nových kvalitních zvířat do vašich chovů! 

Veškeré informace podá Jiří Andrš tel.: +420 608 268 581, e-mail: andrs.jirka@centrum.cz,

Adresa výstavy: U Cihelny 2052, 547 01 Náchod (Stamont, výstaviště naproti)

E-mail: andrs.jirka@centrum.cz